zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 9

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 47.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.85m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Norymberska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.85m2
Norymberska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 94.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Norymberska 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 94.00m2
Norymberska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 144.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 144.12m2

Dębniki/Ruczaj 6 pokoi· piętro: parter z 4 · 144.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 144.12m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.40m2

Dębniki, ul. Komandosów 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 747 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.40m2
Komandosów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.85m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 52.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

739 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.85m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.40m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

849 888 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 620 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Dębniki, ul. Pychowicka 3 pokoje· piętro: parter z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 031 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 64.00m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.10m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Obozowa 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 23.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 23.10m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 94.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 94.53m2

Dębniki, ul. Kobierzyńska 0 pokoje· piętro: 6 z 7 · 94.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 060 754 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 94.53m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E2LzAxYjlhNjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 112.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 112.35m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej 6 pokoi· piętro: parter z 2 · 112.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 112.35m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.20m2

Dębniki/Ruczaj 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 76.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 217 980 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 76.20m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRjLzAxYjk0YzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 111.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 111.80m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej 5 pokoi· piętro: parter z 2 · 111.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 839 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 111.80m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNDQ3XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 202.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 202.00m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Ludwinowska 0 pokoje· piętro: 5 z 5 · 202.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

6 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 178 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 202.00m2
Ludwinowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlmLzAxYjg5ZmEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.00m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 721 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 61.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZWNlXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.10m2

Dębniki 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 39.10m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.65m2

Dębniki 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 43.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

510 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 702 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 43.65m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.80m2

Dębniki 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 73.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.65m2

9.99

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 43.65m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.77m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 64.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 64.77m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 57.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.70m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.70m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Dębniki, ul. prof. W. M. Bartla 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.00m2
prof. W. M. Bartla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UwLzAxYjhlMGE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.00m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlkLzAxYjg5ZGQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy