zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Skawina, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Skawina

Sortuj:
Mieszkanie Skawina 92.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 92.95m2

ul. Leśna 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 92.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

766 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 92.95m2
Leśna
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 65.00m2

ul. M. Kopernika 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 65.00m2
M. Kopernika
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 59.73m2

ul. J. Kilińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 59.73m2
J. Kilińskiego
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 50.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Skawina 50.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUxLzAxYjk1MTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 50.00m2

ul. Żwirki i Wigury 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 50.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 51.00m2

ul. Żwirki i Wigury 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 882 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 51.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 59.73m2

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 59.73m2
J. Kilińskiego
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2E2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 60.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 60.23m2

ul. Bukowska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 60.23m2
Bukowska
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 48.00m2

ul. Bukowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 48.00m2
Bukowska
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 50.00m2

ul. J. Poniatowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 50.00m2
J. Poniatowskiego
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 55.00m2

ul. Żwirki i Wigury 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 55.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 37.00m2

ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 378 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 37.00m2
Słoneczna
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 92.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 92.95m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 92.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

766 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Skawina 92.95m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 26.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 26.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 26.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 192 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Skawina 26.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 71.00m2

4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skawina 71.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 82.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 82.45m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 82.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

766 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skawina 82.45m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQzLzAxYjg0M2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 107.00m2

5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 107.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 664 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skawina 107.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 82.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 82.50m2

ul. Graniczna 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 82.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

1 375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Skawina 82.50m2
Graniczna
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 47.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 47.26m2

ul. Ogrody 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skawina 47.26m2
Ogrody
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 78.00m2

ul. Kraszewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Skawina 78.00m2
Kraszewskiego
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 70.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Skawina 70.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 107.00m2

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 664 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skawina 107.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 117.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 117.00m2

5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 117.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skawina 117.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 117.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 117.00m2

9.99

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Skawina 117.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Skawina.
W Skawinie dostępnych jest 29 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 26.00 m2 do 170.26 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Skawinie wynoszą od 239000 zł do 1400000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Skawinie od 6954 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 16667 za m2.

Deweloperzy