zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 72.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.78m2

Łagiewniki, ul. K. Hoffmanowej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 72.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 428 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 621 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.78m2
K. Hoffmanowej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.53m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Zdunów 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 47.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.53m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.30m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. F. Kurasia 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 37.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

558 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.30m2
F. Kurasia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.51m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Żywiecka 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 51.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.51m2
Żywiecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Zdunów 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.76m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

886 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.76m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNhLzAxYjkzYTM5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.95m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 981 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 58.95m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.78m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 176 730 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 64.78m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JkLzAxYjliZGFkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.97m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 45.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

848 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.97m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JkLzAxYjliZGFjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.41m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. K. Hoffmanowej 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 34.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

898 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 097 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.41m2
K. Hoffmanowej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVlLzAxYjg1ZWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Łagiewniki
Jeżeli planujemy zakup mieszkania w Krakowie pod wynajem, nieważne, czy będzie to rynek pierwotny, czy rynek wtórny, najistotniejszym kryterium, jakim powinniśmy się kierować, jest atrakcyjna lokalizacja. Dzielnice, na jakie należy zwracać uwagę, to te zlokalizowane blisko uczelni lub z dobrze rozwiniętą komunikacją. Jeżeli nastawiamy się na wynajem komercyjny, lokalizacja blisko centrum i podwyższony standard to najlepszy wybór. Apartamenty na wynajem w Krakowie cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród turystów zagranicznych jak i biznesowych. Atutem są również osiedla w sąsiedztwie terenów zielonych. Dobrze zaplanowane kupno mieszkania w Krakowie może przynieść niemały zysk.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy