zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieńczyce - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 45.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.42m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 45.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.42m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.50m2

Bieńczyce, ul. Kazimierzowskie 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 35.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.50m2
Kazimierzowskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.52m2

Bieńczyce, ul. Przy Arce 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 38.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.52m2
Przy Arce
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.29m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 45.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 586 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.29m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.60m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 36.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.60m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OTIxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.30m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 44.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.30m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.82m2

Bieńczyce, ul. Jagiellońskie 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 36.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.82m2
Jagiellońskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.65m2

Bieńczyce 2 pokoje· piętro: 1 · 36.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.65m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

Bieńczyce 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 36.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

515 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.30m2

brak oceny

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.30m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 36.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

578 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.26m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 791 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.26m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWExXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.85m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

611 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.85m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExN2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Bieńczyce, ul. Fatimska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Fatimska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.26m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 3 pokoje· piętro: 1 z 8 · 60.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.26m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Bieńczyce 2 pokoje· piętro: 8 z 8 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Bieńczyce, ul. Kazimierzowskie 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

635 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Kazimierzowskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.50m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 8 z 9 · 42.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.50m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTA0XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bieńczyce, ul. Spytka z Melsztyna 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Spytka z Melsztyna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.62m2

Bieńczyce, ul. Bieńczycka 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 40.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.62m2
Bieńczycka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJmLzAxYjkyZmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Bieńczyce
Jeżeli planujemy zakup mieszkania w Krakowie pod wynajem, nieważne, czy będzie to rynek pierwotny, czy rynek wtórny, najistotniejszym kryterium, jakim powinniśmy się kierować, jest atrakcyjna lokalizacja. Dzielnice, na jakie należy zwracać uwagę, to te zlokalizowane blisko uczelni lub z dobrze rozwiniętą komunikacją. Jeżeli nastawiamy się na wynajem komercyjny, lokalizacja blisko centrum i podwyższony standard to najlepszy wybór. Apartamenty na wynajem w Krakowie cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród turystów zagranicznych jak i biznesowych. Atutem są również osiedla w sąsiedztwie terenów zielonych. Dobrze zaplanowane kupno mieszkania w Krakowie może przynieść niemały zysk.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy