zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kraków, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Działka Kraków 2 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 200.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. S. Pronia rolna · 2 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 2 200.00m2
S. Pronia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 986.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 986.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Wadów, ul. Wadowska budowlana · 986.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 986.00m2
Wadowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 917.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 917.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Wadów, ul. Glinik budowlana · 917.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 917.00m2
Glinik
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 538.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 538.00m2

Podgórze/Rybitwy, ul. Rączna budowlana · 3 538.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

820 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 3 538.00m2
Rączna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 335.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 335.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema inwestycyjna · 2 335.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

11 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 2 335.00m2
S. Lema
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk4LzAxYjc5OGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 893.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 893.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi budowlana · 893.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 893.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMzLzAxYjkzM2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 704.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 704.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. gen. J. Karcza budowlana · 704.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 704.00m2
gen. J. Karcza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 704.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 704.00m2

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 704.00m2
gen. J. Karcza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 11 673.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 11 673.00m2

Prądnik Biały, ul. Jasnogórska budowlana · 11 673.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

17 509 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 11 673.00m2
Jasnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 54 094.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 54 094.00m2

Prądnik Biały, ul. Jasnogórska budowlana · 54 094.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

69 303 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 281 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 54 094.00m2
Jasnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 000.00m2

Prądnik Czerwony budowlana · 4 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 4 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 309.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 309.00m2

Bronowice, ul. Balicka budowlana · 1 309.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 743 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 309.00m2
Balicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 658.00m2

Podgórze Duchackie/Piaski Wielkie, ul. Sporna budowlana · 1 658.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 658.00m2
Sporna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 000.00m2

Bieżanów-Prokocim/Rżąka, ul. Wielicka inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 3 000.00m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 503.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 503.00m2

Podgórze Duchackie, ul. Monterska inwestycyjna · 503.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 531 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 503.00m2
Monterska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 254.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 254.00m2

Grzegórzki, ul. L. Idzikowskiego · 254.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 846 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 254.00m2
L. Idzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 745.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 745.00m2

Podgórze inwestycyjna · 745.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 745.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 490.00m2

Swoszowice, ul. Podgórki budowlana · 4 490.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 4 490.00m2
Podgórki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 960.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 960.00m2

Swoszowice/Rajsko, ul. Nad Fosą · 2 960.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Kraków 2 960.00m2
Nad Fosą
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 150.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Rakuś budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 150.00m2
Rakuś
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 650.00m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie budowlana · 1 650.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 650.00m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 754.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 754.00m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Klasztorna budowlana · 1 754.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 1 754.00m2
Klasztorna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 004.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice, ul. ks. K. Figlewicza budowlana · 1 004.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 004.00m2
ks. K. Figlewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 667.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 667.00m2

Dębniki/Skotniki budowlana · 667.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 667.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Działki na sprzedaż Kraków
Jeżeli mamy w planach zakup działki w Krakowie bądź w okolicach Krakowa, warto spieszyć się z podjęciem tej decyzji. Kraków sukcesywnie rozrasta się, a sprzedaż działek rolnych oraz działek budowlanych cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i osób prywatnych, co powoduje stały wzrost cen rynkowych. Atrakcyjność działek pod Krakowem wynika przede wszystkim z ich bliskiej odległości od miasta oraz walorów krajobrazowych. Tereny zielone, dostęp do drogi asfaltowej (publicznej) i korzystne połączenie z centrum Krakowa to najbardziej pożądane kryteria przy wyborze działki budowlanej czy rolno-budowlanej.

Deweloperzy