zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 8

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 31.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.74m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 31.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

580 842 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.74m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.40m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 72.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 158 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.40m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.89m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 33.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

620 187 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.89m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.25m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 33.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

628 425 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.25m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 112.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 112.73m2

Dębniki, ul. Z. Nałkowskiej 5 pokoi· piętro: parter z 2 · 112.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 112.73m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.23m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Barska 5 pokoi· piętro: 2 z 8 · 37.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

967 980 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.23m2
Barska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.00m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 327 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 932 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 74.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I2LzAxYjdiNjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.60m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Raciborska 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 74.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.60m2
Raciborska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 127.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 127.64m2

Dębniki 5 pokoi· piętro: 4 z 4 · 127.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 127.64m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Dębniki, ul. Tyniecka 0 pokoje· piętro: 1 z 1 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 35.00m2
Tyniecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.50m2

Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.50m2
Komuny Paryskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg1LzAxYjI4NTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. K. Bunscha 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 051 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 78.00m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg1LzAxYjI4NWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.08m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Z. Miłkowskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 80.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

977 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 80.08m2
Z. Miłkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 156.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 156.49m2

Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 156.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 156.49m2
Komuny Paryskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzVjLzAxYjY1Y2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.85m2

Dębniki/Sidzina 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 78.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 78.85m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 160.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 160.00m2

Dębniki/Sidzina 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 160.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 160.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.60m2

Dębniki, ul. Obozowa 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 75.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.60m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.24m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Z. Miłkowskiego 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 63.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.24m2
Z. Miłkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 91.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 91.86m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Ludwinowska 0 pokoje· piętro: 1 z 5 · 91.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 572 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 91.86m2
Ludwinowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 138.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 138.09m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Ludwinowska 0 pokoje· piętro: 1 z 5 · 138.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 866 520 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 138.09m2
Ludwinowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.83m2

Dębniki/Sidzina, ul. L. Petrażyckiego 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 70.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.83m2
L. Petrażyckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.90m2

Dębniki, ul. prof. B. W. Wicherkiewicza 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 72.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 72.90m2
prof. B. W. Wicherkiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.93m2

Dębniki/Ruczaj, ul. dr. J. Piltza 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 55.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.93m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Obozowa 3 pokoje· piętro: 1 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

785 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 66.00m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllY2U2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy