zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.30m2

Dębniki, ul. prof. W. M. Bartla 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 48.30m2
prof. W. M. Bartla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.40m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Zachodnia 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 75.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

999 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 261 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.40m2
Zachodnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MDEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 78.00m2
Komuny Paryskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MDA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. dr. J. Piltza 3 pokoje· piętro: 3 z 6 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 58.00m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. dr. J. Piltza 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 58.00m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. dr. J. Piltza 3 pokoje· piętro: parter z 6 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 58.00m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.70m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.70m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 57.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Dębniki, ul. Kobierzyńska 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 81.00m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.01m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 71.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 739 745 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.01m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzJhLzAxYjcyYWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.81m2

Dębniki 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 32.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

554 489 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 32.81m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcxLzAxYjc3MTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.48m2

Dębniki 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

611 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 476 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 39.48m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcxLzAxYjc3MTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.66m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 54.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

847 230 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 54.66m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcxLzAxYjc3MTYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. gen. S. Grota-Roweckiego 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 66.00m2
gen. S. Grota-Roweckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2UzLzAxYjdlM2FiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.25m2

Dębniki, ul. gen. A. J. Madalińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 56.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

894 375 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 56.25m2
gen. A. J. Madalińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzJiLzAxYjcyYjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 69.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 69.95m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 69.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 726 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 69.95m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlmLzAxYjY5ZmE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.82m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Zachodnia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 61.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

867 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 025 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 61.82m2
Zachodnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2MxLzAxYjVjMTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2RmLzAxYjRkZjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Dębniki 2 pokoje· piętro: parter · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzkyL2E1LzAxOTJhNTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.94m2

Dębniki/Pychowice 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 45.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.94m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkLzY1LzAxYWQ2NWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy