zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Stare Miasto, ul. Karmelicka 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 78.00m2
Karmelicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.24m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Krakowska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 77.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.24m2
Krakowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.85m2

Stare Miasto, ul. M. Zyblikiewicza 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 64.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.85m2
M. Zyblikiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 144.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 144.01m2

Stare Miasto, ul. J. Szujskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 144.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 144.01m2
J. Szujskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.50m2

Stare Miasto, ul. bp. J. Prandoty 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 46.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 398 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.50m2
bp. J. Prandoty
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.50m2

Stare Miasto, ul. marsz. J. Piłsudskiego 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 21.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 605 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.50m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.50m2

Stare Miasto/Kleparz, ul. Szlak 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.50m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.16m2

Stare Miasto, ul. M. Zyblikiewicza 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 65.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 797 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.16m2
M. Zyblikiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.80m2

Stare Miasto, ul. Wenecja 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 35.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

787 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.80m2
Wenecja
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto, ul. Bosacka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.00m2
Bosacka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZiLzAxYjY2YmZlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.99m2

Stare Miasto/Śródmieście, al. Z. Krasińskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 73.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.99m2
Z. Krasińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Stare Miasto, ul. Szlak 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.00m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.00m2

Stare Miasto, ul. Krowoderska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.00m2
Krowoderska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.53m2

Stare Miasto, ul. Paulińska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.53m2
Paulińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.73m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. Rakowicka 1 pokoje· piętro: 6 z 12 · 32.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

928 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.73m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. św. Wawrzyńca 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.00m2
św. Wawrzyńca
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.30m2

Stare Miasto, ul. Stefana Batorego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 52.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 369 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.30m2
Stefana Batorego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.18m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Nowa 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 793 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.18m2
Nowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 125.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 125.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 125.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 812 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 125.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 125.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 125.00m2

brak oceny

2 812 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 125.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 32.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 84.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 84.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto
Do najdroższych dzielnic w stolicy Małopolski niezmiennie należy Stare Miasto, średnia cena mieszkania na sprzedaż to około 11 000 zł za mkw. Ta najbardziej prestiżowa część Krakowa oferuje osobom poszukującym mieszkania lokale z najwyższej półki, które dostosowane są do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Ceny mieszkań rządzą się swoimi prawami ze względu na historyczny charakter dzielnicy.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy