zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kraków 71.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 71.30m2

Zwierzyniec/Bielany, ul. Księcia Józefa 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 71.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 71.30m2
Księcia Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMTAuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 46.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.01m2

Zwierzyniec/Bielany, ul. Księcia Józefa 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 46.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.01m2
Księcia Józefa
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 121.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI3MjkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 146.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2
Podłącze
Kraków,
Mieszkanie Kraków 188.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 188.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 188.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 188.00m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Wiosenna 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.00m2
Wiosenna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y3LzAxYjdmN2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Zwierzyniec, ul. Księcia Józefa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Księcia Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Zwierzyniec, ul. Księcia Józefa 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Księcia Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.50m2

Zwierzyniec, ul. P. Borowego 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 38.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 156 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.50m2
P. Borowego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.52m2

Zwierzyniec, al. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.52m2
Z. Krasińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.00m2

Zwierzyniec 3 pokoje· piętro: parter · 88.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 88.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 20.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 20.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 1 pokoje· piętro: 2 · 20.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 20.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.37m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 67.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 456 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.37m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 124.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 124.97m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 124.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 186 975 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 124.97m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 124.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 124.37m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 124.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 176 475 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 124.37m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.54m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Niezapominajek 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 51.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 030 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.54m2
Niezapominajek
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 82.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 82.86m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. J. Becka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 82.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 82.86m2
J. Becka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.00m2

Zwierzyniec, ul. B. Komorowskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 98.00m2
B. Komorowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.75m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 70.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 028 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.75m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.00m2

Zwierzyniec, ul. rtm. Z. Dunin-Wąsowicza 2 pokoje· piętro: 2 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.00m2
rtm. Z. Dunin-Wąsowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.42m2

Zwierzyniec/Wola Justowska 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 103.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 103.42m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Zwierzyniec, ul. Stwosza 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

979 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Stwosza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 94.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 94.90m2

Zwierzyniec/Wola Justowska 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 94.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 224 210 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 94.90m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc3LzAxYjk3NzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.91m2

Zwierzyniec, ul. Kasztelańska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 54.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

925 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 846 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 54.91m2
Kasztelańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNDM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Zwierzyniec
Zwierzyniec to dzielnica uznawana od lat za jedną z najbardziej luksusowych, średnia cena mieszkania na sprzedaż to około 9500 zł za mkw. Mieszkania na sprzedaż osiągają wysokie ceny przede wszystkim ze względu na rozległe tereny zielone, które są zdecydowanym wyróżnikiem Zwierzyńca na tle innych dzielnic – tym bardziej cennym, że w ostatnim czasie coraz więcej mówi się o złej jakości powietrza w Krakowie.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy