zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki > Wieliczka

Sortuj:
Mieszkanie Wieliczka 83.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 83.11m2

ul. Janińska 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 83.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 83.11m2
Janińska
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 41.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 41.77m2

ul. A. Asnyka 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

586 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 040 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 41.77m2
A. Asnyka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 106.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 106.30m2

ul. Polna 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 106.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 106.30m2
Polna
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 65.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 65.78m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 65.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 65.78m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 65.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 65.78m2

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 65.78m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 65.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 65.78m2

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 65.78m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 60.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 60.88m2

ul. A. Asnyka 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

821 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 60.88m2
A. Asnyka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 48.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 48.80m2

ul. A. Asnyka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

685 152 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 040 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 48.80m2
A. Asnyka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 60.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 60.88m2

ul. A. Asnyka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 60.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

789 004 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 60.88m2
A. Asnyka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 48.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 48.80m2

ul. A. Asnyka 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

674 611 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 824 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 48.80m2
A. Asnyka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 77.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 77.95m2

ul. Sadowa 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 77.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

924 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 854 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 77.95m2
Sadowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 226.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 226.00m2

ul. Na Stoku 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 226.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 226.00m2
Na Stoku
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 87.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 87.41m2

ul. Jasna 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 87.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 87.41m2
Jasna
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 37.00m2

ul. Jasna 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 162 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 37.00m2
Jasna
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 50.00m2

ul. Bolesława Chrobrego 3 pokoje· piętro: 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 50.00m2
Bolesława Chrobrego
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 90.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 90.40m2

ul. Sadowa 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 90.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 90.40m2
Sadowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 85.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 85.00m2

ul. Kaczeńce 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 85.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 412 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 85.00m2
Kaczeńce
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 226.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 226.00m2

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 226.00m2
Na Stoku
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 80.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 80.82m2

ul. Pasternik 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 80.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

9.99

768 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Wieliczka 80.82m2
Pasternik
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2NhLzAxYjRjYWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 70.00m2

ul. Krakowska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 70.00m2
Krakowska
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTBhXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 45.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 45.41m2

os. Krzyszkowice, ul. Różana 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 45.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

9.99

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 530 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Wieliczka 45.41m2
Różana
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 64.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 64.49m2

ul. Pasternik 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 64.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 374 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 64.49m2
Pasternik
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 48.00m2

ul. Pasternik 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

552 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 48.00m2
Pasternik
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 63.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 63.21m2

ul. Pasternik 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 63.21m2
Pasternik
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka
Wieliczka jest miastem powiatowym sąsiadującym bezpośrednio z Krakowem, co podnosi atrakcyjność oferowanych mieszkań na sprzedaż zarówno z rynku wtórnego, jak i rynku pierwotnego. Miasto oferuje bardzo komfortowe rozwiązania dla swoich mieszkańców- działają tu przedszkola i szkoły oraz ośrodki zdrowia, dzięki czemu osobą poszukującym nowych mieszkań na sprzedaż, łatwiej będzie podjąć decyzje o zakupie nieruchomości. Wieliczkę charakteryzuje również dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa oraz komunikacją miejska, co również korzystnie wpływa na atrakcyjność mieszkań na sprzedaż.

W Wieliczce dostępnych jest 43 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 33.00 m2 do 226.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Wieliczce wynoszą od 420000 zł do 1268400 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Wieliczce od 4204 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 22162 za m2.

Deweloperzy