zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 23.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.65m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 23.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 759 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.65m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.30m2

Dębniki, ul. Rozdroże 1 pokoje· piętro: 2 z 10 · 34.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.30m2
Rozdroże
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.30m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.30m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Dębniki, ul. Praska 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

638 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

732 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.72m2

Dębniki/Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 77.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.72m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.00m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.50m2

Dębniki, ul. Babinicza 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 74.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 752 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.50m2
Babinicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.52m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Z. Miłkowskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 51.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.52m2
Z. Miłkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.12m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Norymberska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 50.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.12m2
Norymberska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.73m2

Dębniki/Skotniki, ul. A. Dobrowolskiego 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 98.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 98.73m2
A. Dobrowolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.60m2

Dębniki/Ruczaj, ul. J. Gutenberga 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.60m2
J. Gutenberga
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.58m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Drukarska 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.58m2
Drukarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.64m2

Dębniki/Ruczaj, ul. dr. J. Piltza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

679 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.64m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Dębniki/Ruczaj 1 pokoje· piętro: parter · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 256 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGM4XzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.32m2

Dębniki/Ruczaj, ul. K. Bunscha 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

690 136 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.32m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.27m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

703 129 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.27m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.22m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

695 637 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.22m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.93m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 42.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

698 712 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.93m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.90m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

669 152 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.90m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.12m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

707 645 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.12m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.18m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

708 459 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.18m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.20m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

701 783 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.20m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki
Dębniki to dzielnica, która należy do najchętniej wybieranych przez osoby nabywające mieszkania w Krakowie. Średnia cena mieszkania na sprzedaż to około 6950 zł za mkw. Odpowiadając na potrzeby rynku deweloperzy chętnie realizują tu nowe inwestycje mieszkaniowe. Na znaczeniu zyskał przede wszystkim Ruczaj, gdzie nieustannie realizowane są nowe inwestycje deweloperskie.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy