zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Prądnik Biały, ul. H. Pachońskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

642 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
H. Pachońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. J. Wybickiego 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.00m2
J. Wybickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Prądnik Biały/Azory, ul. B. Czerwieńskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
B. Czerwieńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.42m2

Prądnik Biały, ul. ks. J. Meiera 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 35.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 951 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.42m2
ks. J. Meiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.54m2

Prądnik Biały, ul. ks. J. Meiera 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 35.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 038 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.54m2
ks. J. Meiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.32m2

Prądnik Biały, ul. W. E. Radzikowskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 26.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 047 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.32m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.82m2

Prądnik Biały, ul. Żabiniec 4 pokoje· piętro: 3 z 5 · 71.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 301 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.82m2
Żabiniec
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 108.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 108.00m2

Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 108.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 108.00m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.50m2

Prądnik Biały, ul. H. Pachońskiego 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 59.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.50m2
H. Pachońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.50m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.50m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.50m2

Prądnik Biały 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.79m2

Prądnik Biały/Azory, ul. Conrada 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.79m2
Conrada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.70m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 56.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

815 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 374 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.70m2
Krowoderskich Zuchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Prądnik Biały, ul. W. E. Radzikowskiego 1 pokoje· piętro: 6 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.27m2

Prądnik Biały 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 42.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.27m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.83m2

Prądnik Biały 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 23.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.83m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Prądnik Biały, ul. Siewna 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Siewna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.30m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Bratysławska 2 pokoje· piętro: 15 z 16 · 49.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

886 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.30m2
Bratysławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.50m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Rusznikarska 1 pokoje· piętro: 7 z 10 · 35.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.50m2
Rusznikarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.91m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. abp. Z. Felińskiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 47.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 567 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.91m2
abp. Z. Felińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.06m2

Prądnik Biały/Azory, ul. W. E. Radzikowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 50.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.06m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.34m2

Prądnik Biały, ul. Ł. Górnickiego 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 72.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.34m2
Ł. Górnickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.43m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów 3 pokoje· piętro: 1 z 11 · 48.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.43m2
Krowoderskich Zuchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.80m2

Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 38.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 495 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.80m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały
Prądnik Biały to dzielnica Krakowa, gdzie osoby poszukujące własnego „M” za metr kwadratowy mieszkania na sprzedaż muszą zapłacić około 6500 zł. Prądnik Biały to dzielnica, która należy do najchętniej wybieranych przez osoby kupujące mieszkania w Krakowie, a jednocześnie przez deweloperów, którzy odpowiadając na potrzeby rynku, chętnie realizują tu nowe projekty mieszkaniowe.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy