zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Chrzanów, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Chrzanowski > Chrzanów

Sortuj:
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 64.12m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 64.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

432 192 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 740 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 50.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 50.53m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

353 710 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 50.53m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 50.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 50.13m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

350 910 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 50.13m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 64.12m2

Stella, ul. Kolonia Stella 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 64.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

423 192 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 52.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 52.50m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

367 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 52.50m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 64.12m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 64.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

423 192 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 52.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 52.49m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

367 430 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 52.49m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 53.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 53.15m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 53.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

372 050 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 53.15m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 53.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 53.24m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 53.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

372 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 53.24m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 61.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 61.45m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 61.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

411 715 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 61.45m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 66.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 66.92m2

Stella, ul. Kolonia Stella 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 66.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

448 364 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 66.92m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 61.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 61.06m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 61.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

409 102 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 61.06m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 52.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 52.50m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

367 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 52.50m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 61.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 61.45m2

Stella, ul. Kolonia Stella 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 61.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

411 715 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 61.45m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 51.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 51.15m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 51.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

358 050 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 51.15m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 74.00m2

0 pokoje· piętro: 2 z 3 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 351 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Chrzanów 74.00m2

Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 50.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 50.13m2

9.99

325 845 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 50.13m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2FjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 50.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 50.53m2

9.99

328 445 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 50.53m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 64.12m2

9.99

416 780 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2FlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 52.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 52.50m2

Stella, ul. Kolonia Stella 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

9.99

341 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 52.50m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 64.12m2

9.99

429 604 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 64.12m2

9.99

416 780 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 64.12m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2EzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 52.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 52.49m2

9.99

341 185 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 52.49m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2EwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chrzanów 65.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chrzanów 65.57m2

Stella, ul. Kolonia Stella 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 65.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chrzanów

9.99

439 319 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Chrzanów 65.57m2
Kolonia Stella
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Chrzanów.
W Chrzanowie dostępnych jest 29 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 50.13 m2 do 66.92 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Chrzanowie wynoszą od 325845 zł do 448364 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Chrzanowie od 6500 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 6700 za m2.

Deweloperzy