zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.70m2

Podgórze Duchackie, ul. Podedworze 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

728 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.70m2
Podedworze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. W. Sławka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
W. Sławka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.64m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Kordiana 3 pokoje· piętro: 4 z 6 · 51.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.64m2
Kordiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Zabawa 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 25.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2
Zabawa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.85m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Białoruska 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 37.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 059 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.85m2
Białoruska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.10m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Gołaśka 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.10m2
Gołaśka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. W. Witosa 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
W. Witosa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.70m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Podedworze 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.70m2
Podedworze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. J. Sas-Zubrzyckiego 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 468 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
J. Sas-Zubrzyckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. M. i B. Wysłouchów 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

898 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.00m2
M. i B. Wysłouchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Kordiana 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Kordiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Serbska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Serbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.10m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. J. Sas-Zubrzyckiego 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 49.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.10m2
J. Sas-Zubrzyckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Podgórze Duchackie/Piaski Wielkie, ul. Łużycka 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

5

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
5
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łużycka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Kordiana 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Kordiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.50m2

Podgórze Duchackie/Piaski Wielkie, ul. Łużycka 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 62.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 824 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.50m2
Łużycka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.50m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. M. i B. Wysłouchów 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 73.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.50m2
M. i B. Wysłouchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Podgórze Duchackie/Piaski Wielkie, ul. Łużycka 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łużycka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.63m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Zabawa 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 26.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 26.63m2
Zabawa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. M. i B. Wysłouchów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
M. i B. Wysłouchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.08m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Czarnogórska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 53.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 680 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 53.08m2
Czarnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.30m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów 1 pokoje· piętro: 8 z 10 · 35.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

484 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 711 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 35.30m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllY2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.16m2

Podgórze Duchackie 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 75.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 089 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.16m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q5LzAxYjhkOTkwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.48m2

Podgórze Duchackie 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 47.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

726 206 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.48m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZWEwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze Duchackie
Jeżeli planujemy zakup mieszkania w Krakowie pod wynajem, nieważne, czy będzie to rynek pierwotny, czy rynek wtórny, najistotniejszym kryterium, jakim powinniśmy się kierować, jest atrakcyjna lokalizacja. Dzielnice, na jakie należy zwracać uwagę, to te zlokalizowane blisko uczelni lub z dobrze rozwiniętą komunikacją. Jeżeli nastawiamy się na wynajem komercyjny, lokalizacja blisko centrum i podwyższony standard to najlepszy wybór. Apartamenty na wynajem w Krakowie cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród turystów zagranicznych jak i biznesowych. Atutem są również osiedla w sąsiedztwie terenów zielonych. Dobrze zaplanowane kupno mieszkania w Krakowie może przynieść niemały zysk.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy