zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 52.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.24m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

716 228 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 710 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.24m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.37m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

697 635 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.37m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.56m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

694 814 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 951 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.56m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.96m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

698 007 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 434 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.96m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.24m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

709 274 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.24m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.26m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

702 589 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.26m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.33m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

691 603 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 961 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.33m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2M2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.30m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Zachodnia 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 33.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.30m2
Zachodnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2IwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Dębniki, ul. K. Pułaskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
K. Pułaskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2E1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 97.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 97.00m2

Dębniki, ul. Praska 5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 97.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 97.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 22.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 22.60m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 22.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 805 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 22.60m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.70m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 58.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 651 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.70m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 78.00m2
Komuny Paryskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.30m2

Dębniki, ul. prof. W. M. Bartla 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.30m2
prof. W. M. Bartla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.77m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 64.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.77m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.91m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 36.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.91m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.00m2

Dębniki, ul. dr. J. Piltza 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 378 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.00m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 91.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 91.10m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 91.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 91.10m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.30m2

Dębniki/Ruczaj, ul. K. Bunscha 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 64.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 030 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.30m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.62m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

731 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.62m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.18m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

724 517 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.18m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.22m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

725 188 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.22m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.67m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 43.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

719 376 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.67m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2VkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy