zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 54.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.20m2

Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.20m2
Komuny Paryskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.80m2

Dębniki/Ruczaj-Zaborze, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 71.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 092 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.80m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.00m2

Dębniki/Ruczaj 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 776 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Dębniki, ul. Sidzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 5 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

572 722 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

526 674 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 4 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

529 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

572 722 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

572 722 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

572 722 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.16m2

Dębniki, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 57.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.16m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy