zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto - Strona 8

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Stare Miasto

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 62.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.04m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 · 62.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 488 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.04m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzllLzAxYjg5ZWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

5 666 220 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 90.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzllLzAxYjg5ZWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 100.00m2

Stare Miasto, ul. Studencka 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 100.00m2
Studencka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0Lzk4LzAxYTQ5ODAwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.00m2

Stare Miasto, ul. Na Groblach 0 pokoje· piętro: 3 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 28.00m2
Na Groblach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2E3LzAxYjVhN2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 142.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 142.30m2

Stare Miasto, ul. Gołębia 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 142.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 770 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 142.30m2
Gołębia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA5LzAxYjgwOTM5XzIwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Stare Miasto, ul. J. Dietla 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 198 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 81.00m2
J. Dietla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzkxLzAxYjc5MTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 128.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 128.00m2

Stare Miasto, ul. Szpitalna 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 128.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 128.00m2
Szpitalna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgxLzAxYjg4MTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.71m2

Stare Miasto/Śródmieście, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 51.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

925 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 888 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.71m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MDFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Stare Miasto, ul. Bonerowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 64.00m2
Bonerowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MDA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.70m2

Stare Miasto, ul. Krowoderska 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 418 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 74.70m2
Krowoderska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Przemyska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 486 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.00m2
Przemyska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3Zjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.00m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. bp. J. Prandoty 4 pokoje· piętro: 6 z 6 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 98.00m2
bp. J. Prandoty
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3Zjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.07m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Skałeczna 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 26.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

614 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 26.07m2
Skałeczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3Zjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.35m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Augustiańska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 37.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

897 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.35m2
Augustiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3Zjg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.03m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Augustiańska 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 74.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 74.03m2
Augustiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3Zjg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 86.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.54m2

Stare Miasto, ul. Wenecja 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 86.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 86.54m2
Wenecja
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 232.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 232.00m2

Stare Miasto 0 pokoje· piętro: 4 z 5 · 232.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

5 413 395 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 232.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjLzIwLzAxYWMyMDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 172.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 172.00m2

Stare Miasto/Śródmieście 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 172.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 512 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 172.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2QwLzAxYjVkMDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 169.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 169.00m2

Stare Miasto 6 pokoi· piętro: parter z 2 · 169.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 349 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 822 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 169.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE3LzAxYjgxNzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.90m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 72.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 385 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 72.90m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzVkLzAxYjQ1ZDI3XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.32m2

Stare Miasto, ul. Sławkowska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 79.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 79.32m2
Sławkowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzMwLzAxYjczMDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.50m2

Stare Miasto/Kazimierz 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 534 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 54.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2IzLzAxYjdiM2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzllLzAxYjc5ZWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

9.99

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzllLzAxYjc5ZWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy