zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto - Strona 5

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Stare Miasto

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Stare Miasto, ul. Starowiślna 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 25.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2
Starowiślna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Stare Miasto/Kazimierz 2 pokoje· piętro: 2 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Stare Miasto, ul. J. Kochanowskiego 0 pokoje· piętro: 1 z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 53.00m2
J. Kochanowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4ODVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.17m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Starowiślna 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 63.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.17m2
Starowiślna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdkLzAxYjg3ZGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.00m2

Stare Miasto, ul. Słowiańska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 095 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 221 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 77.00m2
Słowiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 104.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 104.12m2

Stare Miasto/Nowy Świat, ul. marsz. J. Piłsudskiego 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 104.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 470 320 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 104.12m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Stare Miasto/Piasek 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjJmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Augustiańska 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 236 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

31 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 72.00m2
Augustiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Stare Miasto/Warszawskie, ul. bp. J. Prandoty 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 46.00m2
bp. J. Prandoty
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 122.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 122.55m2

Stare Miasto/Nowy Świat 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 122.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 664 245 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 122.55m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2VmLzAxYjZlZjBkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.85m2

Stare Miasto/Nowy Świat, ul. marsz. J. Piłsudskiego 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 115.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 861 281 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 115.85m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 56.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 18.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 18.47m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. Kątowa 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 18.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

455 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 635 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 18.47m2
Kątowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek Główny 2 pokoje· piętro: 1 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 798 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.00m2
Rynek Główny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek Główny 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 103.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 103.00m2
Rynek Główny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Starowiślna 1 pokoje· piętro: 4 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.00m2
Starowiślna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.02m2

Stare Miasto, ul. Rakowicka 1 pokoje· piętro: 4 · 33.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

902 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 33.02m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Stare Miasto, ul. Długa 3 pokoje· piętro: parter · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.00m2
Długa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.45m2

Stare Miasto, ul. Długa 1 pokoje· piętro: 3 · 28.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 28.45m2
Długa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Stare Miasto, ul. św. Tomasza 2 pokoje· piętro: 2 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 984 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 807 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 57.00m2
św. Tomasza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.82m2

Stare Miasto, ul. Krowoderska 1 pokoje· piętro: 2 · 30.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

755 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 497 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 30.82m2
Krowoderska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Stare Miasto, ul. M. Zyblikiewicza 2 pokoje· piętro: 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 64.00m2
M. Zyblikiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.24m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 2 · 43.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 081 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Kraków 43.24m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.80m2

Stare Miasto, ul. Rakowicka 1 pokoje· piętro: 2 · 33.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

875 420 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 33.80m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy