zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Stare Miasto

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 250.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 250.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 250.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 250.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 86.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.54m2

Stare Miasto, ul. Wenecja 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 86.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 86.54m2
Wenecja
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.03m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Augustiańska 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 74.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.03m2
Augustiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.07m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Skałeczna 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 26.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

614 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.07m2
Skałeczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.35m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Augustiańska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 37.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

897 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.35m2
Augustiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.23m2

Stare Miasto, ul. św. Jana 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 46.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.23m2
św. Jana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.70m2

Stare Miasto, ul. Krowoderska 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 418 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.70m2
Krowoderska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto, ul. Bosacka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.00m2
Bosacka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZiLzAxYjY2YmZlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.99m2

Stare Miasto/Śródmieście, al. Z. Krasińskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 73.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.99m2
Z. Krasińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.97m2

Stare Miasto, ul. Kątowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 41.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 846 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 41.97m2
Kątowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 3 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 115.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Stare Miasto, ul. Szlak 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.44m2

Stare Miasto, ul. J. Kochanowskiego 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 30.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

704 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.44m2
J. Kochanowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.00m2

Stare Miasto, ul. dr. L. Zamenhofa 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 32.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.00m2
dr. L. Zamenhofa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.20m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 76.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 766 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.20m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.30m2

Stare Miasto, ul. Starowiślna 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 33.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.30m2
Starowiślna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 176.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 176.00m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 1 · 176.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 176.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. św. Sebastiana 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.00m2
św. Sebastiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzZjLzAxYjg2Y2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 109.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 109.00m2

Stare Miasto, ul. św. Tomasza 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 109.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 109.00m2
św. Tomasza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzhmLzAxYjc4ZjMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.37m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 2 · 48.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.37m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.72m2

Stare Miasto, ul. Na Groblach 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 75.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 582 548 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 75.72m2
Na Groblach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 113.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 113.00m2

Stare Miasto 5 pokoi· piętro: parter · 113.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 113.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Stare Miasto, ul. św. Jana 0 pokoje· piętro: 2 z 3 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 90.00m2
św. Jana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUxLzAxYjk1MTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy