zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 9

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 23.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.10m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Widok 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 23.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.10m2
Widok
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Czyżyny, ul. Akademickie 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
Akademickie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.64m2

Dębniki/Ruczaj, ul. dr. J. Piltza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

679 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.64m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.85m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Białoruska 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 37.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 059 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.85m2
Białoruska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.10m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Gołaśka 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.10m2
Gołaśka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Żytnia 5 pokoi· piętro: 2 z 11 · 72.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 881 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.20m2
Żytnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.80m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Tuchowska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 38.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

559 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.80m2
Tuchowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.14m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Bratysławska 2 pokoje· piętro: 6 z 16 · 51.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 601 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.14m2
Bratysławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDljXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.40m2

Prądnik Biały, ul. Mozarta 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 77.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 77.40m2
Mozarta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNiLzAxYjczYmFjXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.10m2

Grzegórzki, ul. A. Lubomirskiego 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 103.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 015 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 103.10m2
A. Lubomirskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEwLzAxYjkxMGMyXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.53m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Zdunów 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 47.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.53m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 85.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 85.10m2

Bronowice, ul. Stańczyka 4 pokoje· piętro: 3 z 8 · 85.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 85.10m2
Stańczyka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.00m2

Grzegórzki, al. Pokoju 1 pokoje· piętro: 1 z 11 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg2LzAxYjI4NmVlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 180.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 180.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 180.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 180.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhmLzAxYjg4ZjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Bronowice, ul. Bronowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 616 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.00m2
Bronowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I0LzAxYjhiNDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 101.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 101.65m2

Krowodrza, ul. T. Lenartowicza 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 101.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 101.65m2
T. Lenartowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU2LzAxYjk1NjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Czeczów 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Czeczów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.07m2

Czyżyny, ul. S. Lema 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 638 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.07m2
S. Lema
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.30m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.30m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.90m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.90m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.72m2

Dębniki/Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 77.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.72m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.92m2

Prądnik Czerwony, ul. Na Barciach 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 459 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.92m2
Na Barciach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Marchołta 4 pokoje· piętro: 6 · 88.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 88.20m2
Marchołta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTY4XzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.00m2

Nowa Huta, ul. Krakowiaków 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 86.00m2
Krakowiaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy