zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Mistrzejowice, ul. Oświecenia 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Oświecenia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 135.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 135.48m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. Młodzieży 0 pokoje· piętro: parter z 2 · 135.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 762 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 135.48m2
Młodzieży
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 0 pokoje· piętro: 2 z 2 · 88.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 88.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzM3XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 92.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 92.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.95m2

Bronowice 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 73.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.95m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.40m2

Prądnik Czerwony, ul. Lublańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.40m2
Lublańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Prądnik Biały, ul. J. Wybickiego 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
J. Wybickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.57m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Polonijna 1 pokoje· piętro: 5 z 11 · 26.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.57m2
Polonijna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2IxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.80m2

Swoszowice, ul. Armii "Kraków" 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 51.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

763 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 730 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.80m2
Armii "Kraków"
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.83m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Stoku 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 34.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.83m2
Na Stoku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.68m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 49.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

848 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.68m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. I. Krasickiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 711 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
I. Krasickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.50m2

Prądnik Czerwony, ul. Bohaterów Wietnamu 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.50m2
Bohaterów Wietnamu
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 644 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 2 · 103.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 103.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 161.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 161.00m2

Stare Miasto 5 pokoi· piętro: 2 · 161.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 334 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 161.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 84.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 84.95m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 84.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 84.95m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Grzegórzki/Olsza, ul. W. Jaworskiego 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.00m2
W. Jaworskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. W. Witosa 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
W. Witosa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Grzegórzki, ul. Topolowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Topolowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.40m2

Krowodrza, ul. Prądnicka 2 pokoje· piętro: 8 z 8 · 41.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 372 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.40m2
Prądnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.70m2

Prądnik Czerwony 3 pokoje· piętro: 1 · 73.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.70m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.15m2

Prądnik Biały/Azory, ul. W. E. Radzikowskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 37.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.15m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2I5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.83m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 2 pokoje· piętro: 8 z 8 · 45.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 034 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.83m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy