zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały - Strona 13

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 65.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.05m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

922 083 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.05m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.03m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 64.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

907 625 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.03m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.08m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

751 254 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.08m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.94m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 38.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

661 980 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.94m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.86m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 51.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

855 690 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.86m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.97m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 51.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 966 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.97m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.85m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 37.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

616 008 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.85m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.92m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 60.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

866 587 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.92m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.69m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

952 736 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.69m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.08m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 38.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

603 568 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.08m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.19m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 38.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

613 904 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.19m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.66m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 39.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

628 611 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.66m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.17m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

576 007 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.17m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.47m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

923 127 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.47m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.79m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

743 186 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.79m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.34m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 56.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

785 943 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.34m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.35m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 587 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.35m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.32m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 52.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

855 432 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.32m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.38m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 54.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 836 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.38m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.56m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 40.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

618 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.56m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.11m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 55.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

781 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.11m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.95m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

746 781 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.95m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.81m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 53.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

765 447 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.81m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

891 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.00m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy