zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 65.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.70m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 3 pokoje· piętro: 1 z 7 · 65.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

827 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.70m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.76m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 50.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

710 640 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.76m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.76m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 3 pokoje· piętro: 2 z 7 · 50.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 792 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.76m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.34m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 76.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

984 786 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.34m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.70m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 3 pokoje· piętro: 2 z 7 · 65.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 670 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.70m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.89m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 3 z 7 · 47.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

708 772 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.89m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.75m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 3 pokoje· piętro: 2 z 7 · 44.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

666 775 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.75m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.76m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 50.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

700 488 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.76m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.43m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 48.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

678 020 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.43m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.34m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 4 pokoje· piętro: 2 z 7 · 76.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 000 054 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.34m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.87m2

Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka 2 pokoje· piętro: 4 z 3 · 33.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.87m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.13m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 61.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

987 249 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.13m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.53m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 38.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

613 590 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.53m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.90m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

952 297 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 025 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.90m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.20m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

706 130 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.20m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.74m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 64.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

917 689 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.74m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.43m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 39.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 894 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.43m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.12m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 35.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

600 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.12m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.48m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 50.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

848 064 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.48m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.73m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

985 545 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.73m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.99m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 71.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 013 259 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.99m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.98m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 64.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

924 340 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.98m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.83m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 63.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

907 981 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.83m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.34m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 4 z 3 · 39.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.34m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy