zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 59.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.12m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

709 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.12m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.12m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

709 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.12m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

650 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

650 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

brak oceny

650 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

brak oceny

650 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

650 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

666 792 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 358 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

brak oceny

659 358 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 51.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 51.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy