zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kraków 87.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 87.21m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 87.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 369 197 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 87.21m2
Dominikanów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 75.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 288 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 63.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

809 876 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2
Bieżanowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 867 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2

9.99

750 867 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2

9.99

809 876 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 70.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

888 554 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 121.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI3MjkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 146.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2
Podłącze
Kraków,
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Nowa Huta, ul. Sportowe 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 46.00m2
Sportowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 69.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Czerwonego Prądnika 3 pokoje· piętro: parter z 6 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 69.00m2
Czerwonego Prądnika
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDRkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Stare Miasto, ul. Szlak 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.00m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.62m2

Krowodrza, ul. Śląska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.62m2
Śląska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.88m2

Podgórze/Przewóz 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 41.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.88m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.52m2

Prądnik Czerwony, ul. Bosaków 1 pokoje· piętro: 5 z 9 · 28.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 640 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.52m2
Bosaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 66.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.67m2

Prądnik Biały, ul. Piaskowa 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 74.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 127 517 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.67m2
Piaskowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.77m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

717 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.77m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

717 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.73m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

716 760 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.73m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.73m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

716 760 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.73m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.45m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 59.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

713 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.45m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.45m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

713 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.45m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.44m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 59.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

713 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.44m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy