zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 12

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. W. Sławka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
W. Sławka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.71m2

Czyżyny 2 pokoje· piętro: 3 z 15 · 49.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

755 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.71m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.70m2

Podgórze Duchackie, ul. Podedworze 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

728 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.70m2
Podedworze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.04m2

Krowodrza/Łobzów, ul. E. Plater 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 41.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.04m2
E. Plater
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.97m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Polonijna 3 pokoje· piętro: parter z 11 · 56.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

898 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.97m2
Polonijna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.78m2

Łagiewniki, ul. K. Hoffmanowej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 72.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 428 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 621 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.78m2
K. Hoffmanowej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.70m2

Nowa Huta, ul. Krakowiaków 3 pokoje· piętro: 10 z 11 · 43.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

524 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.70m2
Krakowiaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.02m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 53.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

638 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 033 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.02m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.60m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 36.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.60m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.86m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 53.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.86m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 123.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 123.10m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 123.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 123.10m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 1 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.00m2

Zwierzyniec 3 pokoje· piętro: parter · 88.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 88.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 108.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 108.20m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 108.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 108.20m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 133.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 133.35m2

Stare Miasto, ul. Biskupia 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 133.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 133.35m2
Biskupia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 20.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 20.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 1 pokoje· piętro: 2 · 20.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 20.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Dębniki/Ruczaj 1 pokoje· piętro: parter · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 256 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Grzegórzki, ul. S. Bobrowskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
S. Bobrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.00m2

Grzegórzki, ul. A. Lubomirskiego 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 103.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 963 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 103.00m2
A. Lubomirskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.32m2

Czyżyny, ul. 2 Pułku Lotniczego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 514 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.32m2
2 Pułku Lotniczego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.58m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 723 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.58m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.00m2

Stare Miasto, ul. Wielopole 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.00m2
Wielopole
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc2LzAxYjU3NmJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy