zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 11

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 3 z 11 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM2LzAxYjkzNjFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.38m2

Mistrzejowice, ul. Kombatantów 3 pokoje· piętro: 7 z 8 · 53.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 53.38m2
Kombatantów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllY2U5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Nowa Huta, al. Przyjaźni 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 81.00m2
Przyjaźni
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.71m2

Krowodrza, al. Kijowska 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 68.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.71m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Powstańców 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Powstańców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzY0LzAxYjY2NDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. por. Halszki 2 pokoje· piętro: 2 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 709 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2
por. Halszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.05m2

Stare Miasto, ul. Wielopole 2 pokoje· piętro: parter · 34.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.05m2
Wielopole
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 165.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 165.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Nowy 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 165.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 165.00m2
Nowy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.64m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 42.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 002 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.64m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.94m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 4 · 37.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

929 530 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.94m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Stare Miasto, ul. Czysta 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Czysta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 107.00m2

Krowodrza/Nowa Wieś, ul. Inwalidów 0 pokoje· piętro: 5 z 5 · 107.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 107.00m2
Inwalidów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzBiLzAxYjUwYmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Prądnik Biały, ul. M. Jaremy 2 pokoje· piętro: 5 z 10 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
M. Jaremy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.00m2

Bronowice, ul. Krzywy Zaułek 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

693 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.00m2
Krzywy Zaułek
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.50m2

Bronowice/Bronowice Małe 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 73.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.50m2

Krowodrza, ul. J. Lea 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 72.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.50m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Czyżyny, ul. Śliwkowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.00m2
Śliwkowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Stare Miasto, ul. Karmelicka 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 78.00m2
Karmelicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.00m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 86.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Czerwony, ul. P. Włodkowica 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
P. Włodkowica
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

503 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 28.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RmLzAxYjhkZjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.00m2

brak oceny

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
M. Jaremy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.00m2

brak oceny

693 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.00m2
Krzywy Zaułek
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Aleksandry 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 68.00m2
Aleksandry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy