zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Nowa Huta - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.00m2

Nowa Huta, ul. Krakowiaków 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 86.00m2
Krakowiaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Nowa Huta, al. Przyjaźni 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 81.00m2
Przyjaźni
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.50m2

Nowa Huta, ul. Zielone 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 66.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.50m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.30m2

Nowa Huta, ul. Słoneczne 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 24.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.30m2
Słoneczne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhN2IyXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Nowa Huta, ul. Teatralne 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Teatralne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.29m2

Nowa Huta, ul. Zielone 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 48.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.29m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.98m2

Nowa Huta 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 43.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.98m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.35m2

Nowa Huta, ul. Kolorowe 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 50.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 883 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.35m2
Kolorowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.77m2

Nowa Huta, ul. Willowe 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 62.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 701 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.77m2
Willowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Nowa Huta, ul. Szkolne 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 64.00m2
Szkolne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.57m2

Nowa Huta 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 50.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

677 638 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.57m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.40m2

Nowa Huta 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 50.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

650 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Nowa Huta 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 685 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUxLzAxYjk1MWU3XzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.41m2

Nowa Huta/Branice 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 76.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 76.41m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.00m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Stare Wiślisko 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 80.00m2
Stare Wiślisko
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I4LzAxYjhiODQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 96.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 96.45m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Stare Wiślisko 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 96.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 140 623 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 826 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 96.45m2
Stare Wiślisko
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 95.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 95.88m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Stare Wiślisko 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 95.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 109 980 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 95.88m2
Stare Wiślisko
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 20.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 20.81m2

Nowa Huta, ul. Hutnicze 1 pokoje· piętro: 6 z 6 · 20.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 018 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 20.81m2
Hutnicze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzk0LzAxYjY5NDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Nowa Huta, ul. Stalowe 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

731 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 614 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 44.00m2
Stalowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.77m2

Nowa Huta, ul. Stalowe 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 49.77m2
Stalowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 3 · 44.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

567 182 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Krakó, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Krakó

Nowa Huta, ul. Sportowe 0 pokojeparter Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

47 %
47 %
9.99
Mieszkanie Krakó
Sportowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzExLzAxYjAxMTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy