zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Nowa Huta - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 3 · 46.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

589 026 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 34.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 34.80m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 3 · 34.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

452 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 34.80m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 3 · 44.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

567 182 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

9.99

589 026 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 2 · 46.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

579 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 2 · 44.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

558 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

9.99

558 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

9.99

579 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 1 · 44.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

547 085 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Nowa Huta, ul. Sportowe 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 46.00m2
Sportowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.80m2

Nowa Huta, ul. Teatralne 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 68.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.80m2
Teatralne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.67m2

Nowa Huta, ul. Kolorowe 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

735 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.67m2
Kolorowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.00m2

Nowa Huta, ul. Szkolne 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 062 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.00m2
Szkolne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.03m2

Nowa Huta, ul. Centrum A 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.03m2
Centrum A
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.76m2

Nowa Huta, ul. Stalowe 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 40.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.76m2
Stalowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 95.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 95.89m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Stare Wiślisko 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 95.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 487 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 507 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 95.89m2
Stare Wiślisko
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.70m2

Nowa Huta, ul. Krakowiaków 3 pokoje· piętro: 10 z 11 · 43.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

524 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.70m2
Krakowiaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Nowa Huta, ul. Hutnicze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Hutnicze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Nowa Huta, ul. Kolorowe 2 pokoje· piętro: 3 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Kolorowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.12m2

Nowa Huta, ul. Teatralne 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

559 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.12m2
Teatralne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.88m2

Nowa Huta, ul. Kolorowe 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.88m2
Kolorowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.37m2

Nowa Huta, ul. Sportowe 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.37m2
Sportowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.14m2

Nowa Huta, ul. Centrum B 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 49.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 49.14m2
Centrum B
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.12m2

brak oceny

559 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.12m2
Teatralne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Jeżeli planujemy zakup mieszkania w Krakowie pod wynajem, nieważne, czy będzie to rynek pierwotny, czy rynek wtórny, najistotniejszym kryterium, jakim powinniśmy się kierować, jest atrakcyjna lokalizacja. Dzielnice, na jakie należy zwracać uwagę, to te zlokalizowane blisko uczelni lub z dobrze rozwiniętą komunikacją. Jeżeli nastawiamy się na wynajem komercyjny, lokalizacja blisko centrum i podwyższony standard to najlepszy wybór. Apartamenty na wynajem w Krakowie cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród turystów zagranicznych jak i biznesowych. Atutem są również osiedla w sąsiedztwie terenów zielonych. Dobrze zaplanowane kupno mieszkania w Krakowie może przynieść niemały zysk.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy