zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Krowodrza

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 101.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 101.65m2

Krowodrza, ul. T. Lenartowicza 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 101.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 101.65m2
T. Lenartowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU2LzAxYjk1NjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.35m2

Krowodrza, ul. Świętokrzyska 1 pokoje· piętro: 3 z 11 · 23.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.35m2
Świętokrzyska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.38m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Litewska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.38m2
Litewska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.50m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Kronikarza Galla 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 39.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.50m2
Kronikarza Galla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.26m2

Krowodrza/Łobzów, ul. F. Chopina 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 73.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.26m2
F. Chopina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.45m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Racławicka 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 21.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.45m2
Racławicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 19.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 19.15m2

Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 1 pokoje· piętro: 2 z 10 · 19.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 19.15m2
Kazimierza Wielkiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.55m2

Krowodrza/Łobzów, ul. J. Lea 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 46.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

763 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 396 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.55m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Wrocławska 5 pokoi· piętro: parter z 2 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 478 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 115.00m2
Wrocławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.65m2

Krowodrza/Łobzów, ul. B. Głowackiego 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 61.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.65m2
B. Głowackiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.70m2

Krowodrza/Łobzów, ul. B. Głowackiego 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 62.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

979 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 614 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.70m2
B. Głowackiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 124.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 124.35m2

Krowodrza/Łobzów, ul. B. Głowackiego 6 pokoi· piętro: 1 z 5 · 124.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 948 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 124.35m2
B. Głowackiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 19.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 19.32m2

Krowodrza/Łobzów, ul. J. Lea 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 19.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 704 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 19.32m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.40m2

Krowodrza, ul. Prądnicka 2 pokoje· piętro: 8 z 8 · 41.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 372 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.40m2
Prądnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.71m2

Krowodrza, al. Kijowska 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 68.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.71m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 107.00m2

Krowodrza/Nowa Wieś, ul. Inwalidów 0 pokoje· piętro: 5 z 5 · 107.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 107.00m2
Inwalidów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzBiLzAxYjUwYmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.50m2

Krowodrza, ul. J. Lea 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 72.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.50m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.04m2

Krowodrza/Łobzów, ul. E. Plater 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 41.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.04m2
E. Plater
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.24m2

Krowodrza, al. Kijowska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 170 123 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.24m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.33m2

Krowodrza, al. Kijowska 3 pokoje· piętro: 5 z 4 · 67.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 514 857 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.33m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.42m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 017 362 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.42m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.37m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

855 612 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.37m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.15m2

Krowodrza, al. Kijowska 3 pokoje· piętro: 5 z 4 · 64.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 379 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.15m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.04m2

Krowodrza, al. Kijowska 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 26.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

611 913 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.04m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Krowodrza
Krowodrza to niezmiennie od lat, wśród osób zainteresowanych zakupem mieszkania jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic w Krakowie. Średnia cena mieszkania na sprzedaż w tej części miasta wynosi około 8100 zł za mkw. Wpływ na wysokość cen mieszkań mają między innymi: doskonale rozwinięta infrastruktura, komunikacja, łatwy dostęp do centrum oraz liczne tereny zielone.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy