zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza - Strona 6

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Krowodrza

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

721 648 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 504 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

472 903 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 508 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 680 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

518 056 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 283 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

709 168 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

486 921 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

678 633 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 401 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

491 864 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

515 214 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

484 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

456 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 701 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 25.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

479 265 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 171 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

482 914 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

513 793 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

465 197 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 928 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

472 790 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

455 073 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 669 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

466 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 961 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.08m2

Krowodrza/Łobzów 1 pokoje· piętro: 3 · 25.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 943 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.08m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.80m2

Krowodrza, ul. Lubelska 0 pokoje· piętro: 1 z 4 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.80m2
Lubelska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Krowodrza, ul. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: 1 z 11 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Armii Krajowej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.58m2

Krowodrza/Łobzów 1 pokoje· piętro: 3 · 25.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 592 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.58m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Krowodrza, ul. J. Buszka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 78.00m2
J. Buszka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.71m2

Krowodrza, ul. Cieszyńska 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 38.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

890 330 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.71m2
Cieszyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2E1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy