zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Krowodrza

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 50.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.76m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 152 201 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.76m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.27m2

Krowodrza, al. Kijowska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 341 260 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.27m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.40m2

Krowodrza, al. Kijowska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 56.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 240 743 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.40m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.32m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 031 528 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 799 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.32m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.89m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 44.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

960 601 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.89m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.28m2

Krowodrza, al. Kijowska 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 63.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 354 128 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.28m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.74m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 44.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

961 865 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.74m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.29m2

Krowodrza, al. Kijowska 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 28.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

664 786 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.29m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.45m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

996 402 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.45m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.27m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 097 126 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.27m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 69.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 69.25m2

Krowodrza, al. Kijowska 5 pokoi· piętro: 1 z 4 · 69.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 454 180 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 69.25m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.16m2

Krowodrza, al. Kijowska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

903 154 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.16m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.17m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Lubelska 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 21.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.17m2
Lubelska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Krowodrza, ul. Wrocławska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Wrocławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2QwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Spokojna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 767 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Spokojna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Cieszyńska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Cieszyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2M3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 82.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 82.79m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Poznańska 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 82.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 578 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 060 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 82.79m2
Poznańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2E4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.80m2

Krowodrza, ul. Gramatyka 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 47.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.80m2
Gramatyka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.12m2

Krowodrza/Łobzów, ul. F. Chopina 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 67.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 459 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.12m2
F. Chopina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 028 168 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 6 pokoi· piętro: 3 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 643 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 015 594 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 041 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 054 934 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 042 566 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 732 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy