zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 105.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 105.74m2

Zwierzyniec/Przegorzały 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 105.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 105.74m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 201.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 201.00m2

Zwierzyniec/Przegorzały 6 pokoi· piętro: 2 z 2 · 201.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 201.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 208.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 208.24m2

Zwierzyniec/Przegorzały 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 208.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 208.24m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 141.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 141.00m2

Zwierzyniec/Przegorzały 6 pokoi· piętro: 1 z 1 · 141.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 141.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 173.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 173.44m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. P. Borowego 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 173.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

4 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 504 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 173.44m2
P. Borowego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkL2QzLzAxYWRkMzM5XzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 038 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2EwLzAxYjZhMDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 135.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 135.21m2

Zwierzyniec/Wola Justowska 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 135.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 292 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 951 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 135.21m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzdkLzAxYjM3ZDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 129.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 129.47m2

Zwierzyniec/Wola Justowska 5 pokoi· piętro: parter z 1 · 129.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 129.47m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzdkLzAxYjM3ZDEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 110.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 110.10m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Chełmska 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 110.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 541 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 110.10m2
Chełmska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg1LzAxYjI4NWM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 97.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 97.42m2

Zwierzyniec/Bielany 4 pokoje· piętro: parter · 97.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 97.42m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzFiLzAxYWYxYmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Zwierzyniec, ul. J. Becka 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

626 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.00m2
J. Becka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzA0LzAxYWYwNGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy