zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Stare Miasto

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto/Piasek, ul. Łobzowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.27m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Józefa 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.27m2
Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. św. Katarzyny 2 pokoje· piętro: 3 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 442 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
św. Katarzyny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.00m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. św. Jana 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.00m2
św. Jana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.00m2

Stare Miasto, ul. św. Gertrudy 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 115.00m2
św. Gertrudy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.51m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Krakowska 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 40.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.51m2
Krakowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 229.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 229.00m2

Stare Miasto, ul. marsz. J. Piłsudskiego 5 pokoi· piętro: 4 z 4 · 229.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 855 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 229.00m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 22.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 22.36m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Krakowska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 22.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 844 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 22.36m2
Krakowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2M2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.24m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Krakowska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 77.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.24m2
Krakowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.85m2

Stare Miasto, ul. M. Zyblikiewicza 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 64.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.85m2
M. Zyblikiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 144.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 144.01m2

Stare Miasto, ul. J. Szujskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 144.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 144.01m2
J. Szujskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.50m2

Stare Miasto, ul. bp. J. Prandoty 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 46.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 398 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.50m2
bp. J. Prandoty
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.50m2

Stare Miasto, ul. marsz. J. Piłsudskiego 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 21.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 605 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.50m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.50m2

Stare Miasto/Kleparz, ul. Szlak 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.50m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.16m2

Stare Miasto, ul. M. Zyblikiewicza 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 65.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 797 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.16m2
M. Zyblikiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.80m2

Stare Miasto, ul. Wenecja 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 35.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

787 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.80m2
Wenecja
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 87.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 87.90m2

Stare Miasto/Kleparz, ul. Długa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 87.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 87.90m2
Długa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.81m2

Stare Miasto, ul. M. Zyblikiewicza 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 98.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 723 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 98.81m2
M. Zyblikiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 644 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 2 · 103.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 103.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 161.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 161.00m2

Stare Miasto 5 pokoi· piętro: 2 · 161.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 334 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 161.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.05m2

Stare Miasto, ul. Wielopole 2 pokoje· piętro: parter · 34.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.05m2
Wielopole
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 165.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 165.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Nowy 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 165.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 165.00m2
Nowy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.64m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 42.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 002 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.64m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto
Do najdroższych dzielnic w stolicy Małopolski niezmiennie należy Stare Miasto, średnia cena mieszkania na sprzedaż to około 11 000 zł za mkw. Ta najbardziej prestiżowa część Krakowa oferuje osobom poszukującym mieszkania lokale z najwyższej półki, które dostosowane są do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Ceny mieszkań rządzą się swoimi prawami ze względu na historyczny charakter dzielnicy.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy