zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Stare Miasto

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 37.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.94m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 4 · 37.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

929 530 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.94m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Stare Miasto, ul. Czysta 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Czysta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Stare Miasto, ul. Karmelicka 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 78.00m2
Karmelicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.00m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 86.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 1 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 108.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 108.20m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 108.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 108.20m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 133.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 133.35m2

Stare Miasto, ul. Biskupia 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 133.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 133.35m2
Biskupia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.00m2

Stare Miasto, ul. Wielopole 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.00m2
Wielopole
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc2LzAxYjU3NmJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Stare Miasto, ul. Mostowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 146 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 81.00m2
Mostowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 112.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 112.71m2

Stare Miasto, ul. Loretańska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 112.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 112.71m2
Loretańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDJlXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.50m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Kupa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.50m2
Kupa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.00m2

Stare Miasto, ul. Krowoderska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.00m2
Krowoderska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.60m2

Stare Miasto, ul. Długa 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 76.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 340 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.60m2
Długa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFjLzAxYmExY2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.53m2

Stare Miasto, ul. Paulińska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.53m2
Paulińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFiLzAxYmExYmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.73m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. Rakowicka 1 pokoje· piętro: 6 z 12 · 32.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

928 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.73m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. św. Wawrzyńca 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.00m2
św. Wawrzyńca
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.30m2

Stare Miasto, ul. Stefana Batorego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 52.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 369 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.30m2
Stefana Batorego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.18m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Nowa 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 793 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.18m2
Nowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 125.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 125.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 125.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 812 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 125.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 125.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 125.00m2

brak oceny

2 812 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 125.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 32.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 84.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 84.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Stare Miasto, ul. św. Krzyża 7 pokoi· piętro: 2 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
św. Krzyża
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy