zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto - Strona 7

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Stare Miasto, ul. Szpitalna 0 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 038 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.00m2
Szpitalna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FlLzAxYjdhZTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.10m2

Stare Miasto/Wawel, al. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 51.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

925 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 102 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.10m2
Z. Krasińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzNzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek Główny 2 pokoje· piętro: 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 731 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 620 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Rynek Główny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE0LzAxYjkxNDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.00m2

Stare Miasto/Kleparz, ul. Szlak 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 507 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 67.00m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE1LzAxYjgxNTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.30m2

Stare Miasto/Kazimierz 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 298 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 58.30m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZiLzAxYjhmYjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.20m2

Stare Miasto, ul. Sienna 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 071 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 56.20m2
Sienna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.80m2

Stare Miasto/Kazimierz 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 36.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 232 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 36.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U0LzAxYjhlNDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.90m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Halicka 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.90m2
Halicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI0LzAxYjgyNDkwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.08m2

Stare Miasto/Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

967 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.08m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJkLzAxYjUyZDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.05m2

Stare Miasto/Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.05m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJkLzAxYjUyZDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.75m2

Stare Miasto/Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 51.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 112 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.75m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJkLzAxYjUyZDc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.14m2

Stare Miasto/Śródmieście 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 30.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 30.14m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzNlLzAxYjYzZTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.50m2

Stare Miasto/Kazimierz 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 828 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 724 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 61.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzllLzAxYjg5ZWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.50m2

Stare Miasto, ul. Koletek 4 pokoje· piętro: parter · 71.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.50m2
Koletek
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzllLzAxYjg5ZWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.04m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 · 62.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 488 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.04m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzllLzAxYjg5ZWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

5 666 220 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 90.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzllLzAxYjg5ZWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 100.00m2

Stare Miasto, ul. Studencka 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 100.00m2
Studencka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0Lzk4LzAxYTQ5ODAwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.00m2

Stare Miasto, ul. Na Groblach 0 pokoje· piętro: 3 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 28.00m2
Na Groblach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2E3LzAxYjVhN2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 142.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 142.30m2

Stare Miasto, ul. Gołębia 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 142.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 770 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 142.30m2
Gołębia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA5LzAxYjgwOTM5XzIwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Stare Miasto, ul. J. Dietla 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 198 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 81.00m2
J. Dietla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzkxLzAxYjc5MTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 128.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 128.00m2

Stare Miasto, ul. Szpitalna 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 128.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 128.00m2
Szpitalna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgxLzAxYjg4MTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 232.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 232.00m2

Stare Miasto 0 pokoje· piętro: 4 z 5 · 232.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

5 413 395 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 232.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjLzIwLzAxYWMyMDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 172.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 172.00m2

Stare Miasto/Śródmieście 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 172.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 512 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 172.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2QwLzAxYjVkMDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 169.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 169.00m2

Stare Miasto 6 pokoi· piętro: parter z 2 · 169.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 349 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 822 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 169.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE3LzAxYjgxNzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy