zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 13

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 39.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.91m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 39.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.91m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Bronowice, ul. W. E. Radzikowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.00m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Nowa Huta, ul. Zielone 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Stare Miasto, ul. Mostowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 146 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 81.00m2
Mostowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 112.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 112.71m2

Stare Miasto, ul. Loretańska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 112.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 112.71m2
Loretańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDJlXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Grzegórzki, ul. S. Bobrowskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
S. Bobrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.93m2

Podgórze, ul. Wielicka 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 49.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.93m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGM4XzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.33m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 68.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 888 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.33m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.50m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. ks. P. Ściegiennego 4 pokoje· piętro: 2 z 11 · 71.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 888 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.50m2
ks. P. Ściegiennego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Agatowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.00m2
Agatowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.50m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

592 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.20m2

Grzegórzki, al. I. Daszyńskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 41.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 791 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.20m2
I. Daszyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.50m2

Nowa Huta, ul. Zielone 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 66.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.50m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.50m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Kupa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.50m2
Kupa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.90m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.90m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.73m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

716 760 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.73m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.77m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

717 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.77m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

717 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 66.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 358 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

666 792 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

650 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy