zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Prądnik Czerwony

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Prądnik Czerwony, ul. T. Kantora 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

557 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
T. Kantora
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 61.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 61.38m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 043 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 993 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 61.38m2
Dominikanów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 60.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 60.67m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 019 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 60.67m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kraków 47.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 47.81m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

871 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 47.81m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 58.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 58.62m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 58.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 055 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 58.62m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 48.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 48.54m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

864 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 48.54m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 74.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 74.89m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 74.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 74.89m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 51.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 51.69m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 51.69m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 87.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 87.26m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 87.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 387 275 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 898 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 87.26m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 87.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 87.21m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 87.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 369 197 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 87.21m2
Dominikanów
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 75.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 288 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2
Dominikanów
Kraków,
Mieszkanie Kraków 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.40m2

Prądnik Czerwony, ul. Lublańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.40m2
Lublańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 2 pokoje· piętro: 2 z 10 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Dobrego Pasterza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Czerwony, ul. P. Włodkowica 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

635 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
P. Włodkowica
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjI1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Mogilska 0 pokoje· piętro: 9 z 14 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 729 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.36m2

Prądnik Czerwony, ul. J. Majora 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.36m2
J. Majora
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 27.38m2

Prądnik Czerwony, ul. J. Sabały 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 27.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

410 152 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.38m2
J. Sabały
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.40m2

Prądnik Czerwony, ul. A. Fertnera 5 pokoi· piętro: 1 z 6 · 58.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.40m2
A. Fertnera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.01m2

Prądnik Czerwony, ul. Strzelców 2 pokoje· piętro: 10 z 14 · 46.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.01m2
Strzelców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2NjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Podmiejska 0 pokoje· piętro: 2 z 2 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Podmiejska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2IxLzAxYjViMWE4XzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Prądnik Czerwony, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Żytnia 5 pokoi· piętro: 2 z 11 · 72.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 881 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.20m2
Żytnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.92m2

Prądnik Czerwony, ul. Na Barciach 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 459 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.92m2
Na Barciach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Marchołta 4 pokoje· piętro: 6 · 88.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 88.20m2
Marchołta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTY4XzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Czerwony
Prądnik Czerwony to dzielnica Krakowa zlokalizowane kilka kilometrów na północ od centrum miasta. Codzienny komfort życia zapewnia bliskość infrastruktury usługowo-handlowej oraz względna bliskość do centrum miasta. Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Prądniku Czerwonym wynosi około 6700 zł za mkw.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy