zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Prądnik Czerwony

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.50m2

Prądnik Czerwony, ul. Bohaterów Wietnamu 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.50m2
Bohaterów Wietnamu
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.70m2

Prądnik Czerwony 3 pokoje· piętro: 1 · 73.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.70m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Powstańców 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Powstańców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzY0LzAxYjY2NDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Czerwony, ul. P. Włodkowica 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
P. Włodkowica
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 120.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 120.54m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 120.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 120.54m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.25m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 90.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 338 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 90.25m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.25m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 4 pokoje· piętro: parter z 5 · 74.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 134 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.25m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.01m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 77.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.01m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.01m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 77.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.01m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.32m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 57.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

878 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.32m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.84m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 76.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 374 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.84m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.67m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 4 pokoje· piętro: parter z 5 · 74.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 177 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.67m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.25m2

brak oceny

1 134 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.25m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 120.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 120.54m2

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 120.54m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.67m2

brak oceny

1 177 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.67m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.84m2

brak oceny

1 335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 374 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.84m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.32m2

brak oceny

878 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.32m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.12m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 77.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.12m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.25m2

brak oceny

1 338 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 90.25m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.36m2

Prądnik Czerwony, ul. Jezuitów 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.36m2
Jezuitów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.46m2

Prądnik Czerwony, ul. F. Bohomolca 4 pokoje· piętro: 2 z 6 · 79.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 852 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.46m2
F. Bohomolca
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.60m2

Prądnik Czerwony/Ugorek, ul. Ułanów 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 34.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.60m2
Ułanów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.75m2

Prądnik Czerwony, ul. Powstańców 3 pokoje· piętro: 11 z 12 · 45.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.75m2
Powstańców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.12m2

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.12m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFhLzAxYmExYTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy