zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 76

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 74.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.03m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Augustiańska 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 74.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.03m2
Augustiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.50m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Wielicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 440 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.50m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.07m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Skałeczna 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 26.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

614 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.07m2
Skałeczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.24m2

Bieżanów-Prokocim/Rżąka, ul. L. Rydygiera 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 48.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.24m2
L. Rydygiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.35m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Augustiańska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 37.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

897 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.35m2
Augustiańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.23m2

Stare Miasto, ul. św. Jana 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 46.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.23m2
św. Jana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.75m2

Prądnik Czerwony, ul. Powstańców 3 pokoje· piętro: 11 z 12 · 45.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.75m2
Powstańców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.77m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 64.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.77m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.70m2

Stare Miasto, ul. Krowoderska 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 418 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.70m2
Krowoderska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.91m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 36.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.91m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.15m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. I. Grabczaka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 49.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.15m2
I. Grabczaka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze, ul. Rydlówka 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 415 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Rydlówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.00m2

Dębniki, ul. dr. J. Piltza 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 378 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.00m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.29m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie, ul. Borkowska 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 65.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 704 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.29m2
Borkowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.86m2

Prądnik Biały/Żabiniec, ul. Żmujdzka 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 932 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.86m2
Żmujdzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Grzegórzki, ul. Cystersów 2 pokoje· piętro: 3 z 7 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Cystersów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.30m2

Nowa Huta, ul. Słoneczne 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 24.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.30m2
Słoneczne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhN2IyXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.26m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 791 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.26m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWExXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.97m2

Stare Miasto, ul. Kątowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 41.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 846 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 41.97m2
Kątowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 3 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 115.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Stare Miasto, ul. Szlak 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Bieńczyce, ul. Fatimska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Fatimska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.29m2

Nowa Huta, ul. Zielone 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 48.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.29m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy