zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 58

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 42.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.08m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

967 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.08m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.67m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 47.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 096 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.67m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.75m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 51.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.75m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.61m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 47.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 003 780 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 29.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 29.97m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 29.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 29.97m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.05m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 134 945 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.05m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 29.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 29.96m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 29.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 29.96m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.56m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 33.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

731 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.56m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.14m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 30.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

688 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.14m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.20m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 50.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

746 029 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 861 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.20m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.37m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

697 635 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.37m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.24m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

716 228 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 710 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.24m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.20m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

701 783 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.20m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.18m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

708 459 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.18m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.12m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

707 645 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.12m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.90m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

669 152 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.90m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.56m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

694 814 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 951 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.56m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.22m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

725 188 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.22m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.33m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

691 603 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 961 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.33m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.18m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

724 517 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.18m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.62m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

731 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.62m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.26m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

702 589 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.26m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.24m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

709 274 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.24m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.96m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

698 007 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 434 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.96m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy