zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze - Strona 9

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 65.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.57m2

Podgórze/Rybitwy, ul. T. Śliwiaka 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 65.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 612 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.57m2
T. Śliwiaka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.73m2

Podgórze/Rybitwy, ul. Bukowa 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 47.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

577 533 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.73m2
Bukowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.40m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Kalwaryjska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.40m2
Kalwaryjska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.06m2

Podgórze/Płaszów, ul. Na Zakolu Wisły 3 pokoje· piętro: 1 z 7 · 61.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.06m2
Na Zakolu Wisły
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.50m2

Podgórze, ul. Rydlówka 3 pokoje· piętro: 3 z 6 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.50m2
Rydlówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.50m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Wielicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 440 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.50m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze, ul. Rydlówka 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 415 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Rydlówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Wielicka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Bagrowa 3 pokoje· piętro: 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

987 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Bagrowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.90m2

Podgórze/Przewóz, ul. Koszykarska 3 pokoje· piętro: 3 z 8 · 61.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 075 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 367 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.90m2
Koszykarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 902 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Kalwaryjska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
Kalwaryjska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.37m2

Podgórze, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 045 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.37m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.43m2

Podgórze/Stare Podgórze 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 43.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 707 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 43.43m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 618 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 218.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 218.00m2

Podgórze/Zabłocie 0 pokoje· piętro: 6 z 7 · 218.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

5 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 218.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.52m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 46.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

787 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.52m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 332.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 332.35m2

Podgórze/Zabłocie 0 pokoje· piętro: 2 z 6 · 332.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

5 982 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 332.35m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg0LzAxYjg4NGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.57m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Kalwaryjska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 47.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

618 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.57m2
Kalwaryjska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.98m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 40.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

707 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 252 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.98m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.51m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 64.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 020 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 812 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.51m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 91.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 91.68m2

Podgórze/Płaszów, ul. Lasówka 4 pokoje· piętro: 10 z 10 · 91.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 362 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 91.68m2
Lasówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.50m2

Podgórze/Stare Podgórze 4 pokoje· piętro: 2 · 90.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 90.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy