zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 81

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 59.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.10m2

Prądnik Czerwony, ul. J. Meissnera 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 59.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.10m2
J. Meissnera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

1 pokoje· piętro: 2 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 806 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Kraków 31.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzkyLzQzLzAxOTI0MzRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 122.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 122.55m2

Stare Miasto/Nowy Świat 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 122.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 664 245 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 122.55m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2VmLzAxYjZlZjBkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 91.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 91.86m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Ludwinowska 0 pokoje· piętro: 1 z 5 · 91.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 572 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 91.86m2
Ludwinowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 138.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 138.09m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Ludwinowska 0 pokoje· piętro: 1 z 5 · 138.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 866 520 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 138.09m2
Ludwinowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.85m2

Stare Miasto/Nowy Świat, ul. marsz. J. Piłsudskiego 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 115.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 861 281 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 115.85m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Lwowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 887 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.00m2
Lwowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU5LzAxYjY1OWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.83m2

Dębniki/Sidzina, ul. L. Petrażyckiego 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 70.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.83m2
L. Petrażyckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.90m2

Swoszowice 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 72.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 72.90m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.90m2

Dębniki, ul. prof. B. W. Wicherkiewicza 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 72.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 72.90m2
prof. B. W. Wicherkiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.60m2

Prądnik Biały 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 63.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.60m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.80m2

Prądnik Czerwony, ul. Młyńska-Boczna 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 36.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 36.80m2
Młyńska-Boczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.83m2

Podgórze/Zabłocie, ul. R. Kiełkowskiego 0 pokoje· piętro: parter z 3 · 48.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 48.83m2
R. Kiełkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.52m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie, ul. Borkowska 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 71.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.52m2
Borkowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 56.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.66m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Stoku 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 25.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 25.66m2
Na Stoku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.76m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

886 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.76m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNhLzAxYjkzYTM5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 18.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 18.47m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. Kątowa 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 18.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

455 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 635 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 18.47m2
Kątowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek Główny 2 pokoje· piętro: 1 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 798 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.00m2
Rynek Główny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek Główny 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 103.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 103.00m2
Rynek Główny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Starowiślna 1 pokoje· piętro: 4 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.00m2
Starowiślna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

850 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.02m2

Stare Miasto, ul. Rakowicka 1 pokoje· piętro: 4 · 33.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

902 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 33.02m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.23m2

Krowodrza/Łobzów, ul. J. Lea 4 pokoje· piętro: 1 · 88.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 657 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 88.23m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy