zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 75.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.16m2

Podgórze Duchackie 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 75.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 089 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.16m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZWExXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.92m2

Podgórze Duchackie 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 55.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

823 422 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZWEzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.97m2

Podgórze Duchackie 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 68.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

958 683 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 68.97m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.17m2

Podgórze Duchackie 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 45.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

718 203 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.17m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.23m2

Podgórze Duchackie 3 pokoje· piętro: 3 z 8 · 55.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

878 157 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.23m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.54m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka 3 pokoje· piętro: 4 z 11 · 55.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

760 898 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.54m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJmLzAxYjkyZjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.21m2

Podgórze Duchackie 2 pokoje· piętro: parter z 7 · 39.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

611 676 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 39.21m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.69m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka 3 pokoje· piętro: 6 z 11 · 70.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

911 905 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.69m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

978 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA2LzAxYjgwNjRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.93m2

Podgórze Duchackie, ul. ul. Edwarda Heila 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 860 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 58.93m2
ul. Edwarda Heila
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYzLzAxYjk2MzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

2

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 827 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
2
Mieszkanie Kraków 52.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.75m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. F. Bujaka 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 66.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 408 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 66.75m2
F. Bujaka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.65m2

Podgórze Duchackie 3 pokoje· piętro: 9 z 11 · 67.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 369 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 67.65m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.59m2

Podgórze Duchackie 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 61.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

923 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 61.59m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhlLzAxYjg4ZWVkXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.09m2

Podgórze Duchackie 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 28.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

477 530 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 28.09m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhlLzAxYjg4ZWYyXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.64m2

Podgórze Duchackie 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 45.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

693 728 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.64m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FkLzAxYjhhZDdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.66m2

Podgórze Duchackie 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 56.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

861 232 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 56.66m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FkLzAxYjhhZDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. J. Bojki 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 61.00m2
J. Bojki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlkLzAxYjg5ZGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. A. Bochenka 2 pokoje· piętro: 9 z 11 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.00m2
A. Bochenka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlkLzAxYjg5ZGNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.40m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. gen. J. Filipowicza 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.40m2
gen. J. Filipowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlkLzAxYjg5ZGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.60m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. J. Sas-Zubrzyckiego 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 61.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 672 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 61.60m2
J. Sas-Zubrzyckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.72m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Tuchowska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 55.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.72m2
Tuchowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.75m2

9.99

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 067 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 66.75m2
F. Bujaka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3Zjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. M. Mochnackiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 685 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.00m2
M. Mochnackiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2E1LzAxYjVhNTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy