zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 59

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 36.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.45m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 4 z 8 · 36.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 842 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.45m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmE1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.45m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 3 z 8 · 36.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

554 439 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.45m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjljXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.45m2

brak oceny

554 439 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.45m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjliXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 618 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Grzegórzki, ul. S. Bobrowskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
S. Bobrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Bagrowa 3 pokoje· piętro: 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

987 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Bagrowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.50m2

Grzegórzki, ul. S. Bobrowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.50m2
S. Bobrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Czyżyny, ul. Dywizjonu 303 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Dywizjonu 303
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.71m2

Grzegórzki, ul. płk. F. Nullo 1 pokoje· piętro: 2 z 6 · 38.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

515 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 304 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.71m2
płk. F. Nullo
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.12m2

Prądnik Czerwony, ul. Reduta 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 77.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.12m2
Reduta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFhLzAxYmExYTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.62m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

731 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.62m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.18m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

724 517 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.18m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.22m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

725 188 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.22m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.67m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 43.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

719 376 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.67m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2VkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.67m2

Prądnik Biały, ul. Piaskowa 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 74.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 127 517 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.67m2
Piaskowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.40m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie, ul. Borkowska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 46.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 772 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.40m2
Borkowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.70m2

Bieżanów-Prokocim, ul. L. Rydygiera 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 81.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 81.70m2
L. Rydygiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZmEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.00m2

Stare Miasto, ul. dr. L. Zamenhofa 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 32.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.00m2
dr. L. Zamenhofa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.20m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 76.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 766 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.20m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Czyżyny, ul. 2 Pułku Lotniczego 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.00m2
2 Pułku Lotniczego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.20m2

Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.20m2
Komuny Paryskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.80m2

Dębniki/Ruczaj-Zaborze, ul. Kobierzyńska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 71.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 092 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.80m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.90m2

Podgórze/Przewóz, ul. Koszykarska 3 pokoje· piętro: 3 z 8 · 61.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 075 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 367 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.90m2
Koszykarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy