zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 56

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto, ul. Bosacka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.00m2
Bosacka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZiLzAxYjY2YmZlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.30m2

Nowa Huta, ul. Słoneczne 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 24.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.30m2
Słoneczne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhN2IyXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.26m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 791 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.26m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWExXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 146.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 146.73m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. S. Moniuszki 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 146.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 146.73m2
S. Moniuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0OGE1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.99m2

Stare Miasto/Śródmieście, al. Z. Krasińskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 73.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.99m2
Z. Krasińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.97m2

Stare Miasto, ul. Kątowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 41.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 846 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 41.97m2
Kątowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 91.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 91.10m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 91.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 91.10m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.85m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

611 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.85m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExN2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 3 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 115.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Stare Miasto, ul. Szlak 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Szlak
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 188.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 188.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 188.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 188.00m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Nowa Huta, ul. Teatralne 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Teatralne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Bieńczyce, ul. Fatimska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Fatimska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.29m2

Nowa Huta, ul. Zielone 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 48.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.29m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Wielicka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 82.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 82.86m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. J. Becka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 82.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 82.86m2
J. Becka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.44m2

Stare Miasto, ul. J. Kochanowskiego 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 30.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

704 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.44m2
J. Kochanowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.30m2

Dębniki/Ruczaj, ul. K. Bunscha 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 64.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 030 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.30m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.10m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 26.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

386 306 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 801 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.10m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjdmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.34m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 6 z 8 · 26.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

412 754 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 670 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.34m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmM0XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.50m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 6 z 8 · 26.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

414 277 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.50m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmMzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.23m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 6 z 8 · 26.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

409 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 611 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.23m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmMyXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.35m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 26.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

411 614 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 621 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.35m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy