zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 84

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 25.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.76m2

Podgórze 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 25.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 266 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 25.76m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg4LzAxYjg4ODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.39m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 097 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.39m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg4LzAxYjg4ODQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.89m2

Podgórze 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 45.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.89m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg4LzAxYjg4ODQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.78m2

Podgórze/Płaszów 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

560 418 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.78m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U2LzAxYjllNmNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.85m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Norymberska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.85m2
Norymberska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 94.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Norymberska 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 94.00m2
Norymberska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 144.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 144.12m2

Dębniki/Ruczaj 6 pokoi· piętro: parter z 4 · 144.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 144.12m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Podgórze/Zabłocie 0 pokoje· piętro: 6 z 7 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 434 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.40m2

Dębniki, ul. Komandosów 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 747 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.40m2
Komandosów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.85m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 52.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

739 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.85m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 137.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 137.77m2

Prądnik Biały 6 pokoi· piętro: 1 z 3 · 137.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 137.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.99m2

Prądnik Biały 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 67.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

904 267 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 67.99m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.40m2

Dębniki 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

849 888 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 620 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.33m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 332 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 41.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.04m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 46.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 46.04m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JkLzAxYjliZGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.03m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 46.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

826 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 46.03m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q4LzAxYjhkODlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Dębniki, ul. Pychowicka 3 pokoje· piętro: parter z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.67m2

Stare Miasto/Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 47.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 047 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.67m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzNlLzAxYjYzZTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Wzgórza Krzesławickie 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Podgórze/Płaszów 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

650 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.37m2

Podgórze/Płaszów 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 35.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

484 569 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 35.37m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

Podgórze/Płaszów 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.12m2

Podgórze/Płaszów 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 59.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

709 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.12m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.38m2

Podgórze/Płaszów 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 33.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

457 306 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 33.38m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy