zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 11

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 85.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 85.10m2

Bronowice, ul. Stańczyka 4 pokoje· piętro: 3 z 8 · 85.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 85.10m2
Stańczyka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 180.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 180.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 180.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 180.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhmLzAxYjg4ZjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Bronowice, ul. Bronowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 616 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.00m2
Bronowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I0LzAxYjhiNDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Czeczów 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Czeczów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.07m2

Czyżyny, ul. S. Lema 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 638 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.07m2
S. Lema
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.30m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.30m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.92m2

Prądnik Czerwony, ul. Na Barciach 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 459 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.92m2
Na Barciach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Marchołta 4 pokoje· piętro: 6 · 88.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 88.20m2
Marchołta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTY4XzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.00m2

Nowa Huta, ul. Krakowiaków 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 86.00m2
Krakowiaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Mistrzejowice, ul. Oświecenia 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Oświecenia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 135.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 135.48m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. Młodzieży 0 pokoje· piętro: parter z 2 · 135.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 762 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 135.48m2
Młodzieży
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 0 pokoje· piętro: 2 z 2 · 88.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 88.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzM3XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 92.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 92.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.95m2

Bronowice 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 73.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 73.95m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Prądnik Biały, ul. J. Wybickiego 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
J. Wybickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.57m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Polonijna 1 pokoje· piętro: 5 z 11 · 26.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.57m2
Polonijna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2IxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.83m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Stoku 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 34.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.83m2
Na Stoku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.68m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 49.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

848 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.68m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. I. Krasickiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 711 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
I. Krasickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.50m2

Prądnik Czerwony, ul. Bohaterów Wietnamu 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.50m2
Bohaterów Wietnamu
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 644 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.00m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 2 · 103.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 103.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 161.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 161.00m2

Stare Miasto 5 pokoi· piętro: 2 · 161.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 334 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 161.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI3XzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Grzegórzki/Olsza, ul. W. Jaworskiego 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.00m2
W. Jaworskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy