zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki - Strona 8

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 55.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.80m2

Grzegórzki/Olsza, ul. Dukatów 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

785 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 068 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.80m2
Dukatów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 97.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 97.90m2

Grzegórzki, ul. Blich 0 pokoje· piętro: 3 z 4 · 97.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 801 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 97.90m2
Blich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc2LzAxYjg3NjYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Grzegórzki 3 pokoje· piętro: 1 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 90.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 94.00m2

Grzegórzki 4 pokoje· piętro: 1 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 94.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.02m2

Grzegórzki/Wesoła, ul. Lubicz 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 45.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.02m2
Lubicz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 3 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

871 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 33.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.00m2

Grzegórzki, ul. płk. F. Nullo 0 pokoje· piętro: 4 z 10 · 76.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 76.00m2
płk. F. Nullo
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 92.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 92.03m2

Grzegórzki 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 92.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 768 209 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 92.03m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRjLzAxYjk0YzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.40m2

Grzegórzki, ul. Cystersów 0 pokoje· piętro: 5 z 7 · 55.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

914 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.40m2
Cystersów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 102.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 102.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 102.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 517 275 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 102.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk2LzAxYjk5NjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.53m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: parter · 30.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 861 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 30.53m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5M2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.56m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 0 pokoje· piętro: parter z 2 · 33.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

765 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 33.56m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzQxLzAxYjY0MTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.08m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 0 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

967 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.08m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Grzegórzki, ul. Blich 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Blich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzZiLzAxYjQ2YjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Grzegórzki/Olsza 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 53.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FjLzAxYjhhYzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 0 pokoje· piętro: 1 z 4 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 081 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 74.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlmLzAxYjg5ZjljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.00m2

Grzegórzki/Wesoła, ul. Rakowicka 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 28.00m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzZiLzAxYjQ2YjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.52m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 7 z 9 · 36.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 36.52m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZkLzAxYjY2ZDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Grzegórzki, ul. O. Bujwida 2 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 35.00m2
O. Bujwida
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzlmLzAxYjc5ZjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.24m2

Grzegórzki, ul. O. Bujwida 2 pokoje· piętro: 2 · 38.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 262 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.24m2
O. Bujwida
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzlmLzAxYjc5ZjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 49.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 028 242 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2
Dąbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDEuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 49.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

998 272 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 72.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 72.62m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 72.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 419 816 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 72.62m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 37.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

799 504 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 406 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2
Dąbska
Kraków,
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy