zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 43.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.66m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 43.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.66m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.71m2

Grzegórzki, ul. płk. F. Nullo 1 pokoje· piętro: 2 z 6 · 38.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 891 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.71m2
płk. F. Nullo
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Półkole 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2
Półkole
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 146.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 146.73m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. S. Moniuszki 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 146.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 146.73m2
S. Moniuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0OGE1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 21.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.30m2

Grzegórzki, al. Pokoju 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 039 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.30m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDAwXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.20m2

Grzegórzki, ul. Masarska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 907 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.20m2
Masarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.76m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 45.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

730 974 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.76m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.91m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 41.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

666 849 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.91m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.86m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 39.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

631 487 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 843 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.86m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.34m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 6 z 8 · 26.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

412 754 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 670 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.34m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.50m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 6 z 8 · 26.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

414 277 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.50m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.23m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 6 z 8 · 26.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

409 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 611 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.23m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.51m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 36.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

577 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 813 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.51m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.51m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 6 z 8 · 36.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

577 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 813 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.51m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.45m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 36.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

576 309 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.45m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.45m2

brak oceny

576 309 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.45m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.76m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 45.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

726 398 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 874 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.76m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.65m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 58.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

914 559 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 594 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.65m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 27.25m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 5 z 8 · 27.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

435 764 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.25m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.87m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 39.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 666 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 793 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.87m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.35m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 26.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

411 614 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 621 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.35m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.23m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 5 z 8 · 26.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

406 861 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.23m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy